Голова райдержадміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 3 грудня, голова райдержадміністрації Аендрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:
1. Про стан роботи з ліквідації нелегальних АГЗС у Львівській області.

2. Про стан розгляду технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, право оренди яких виставляється на земельні торги, що перебувають на розгляді в районних радах.

3. Про виконання Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у 2018 році та її особливості в 2019 році.

4. Про стан захворюваності населення Львівської області на кір.

5. Про стан організації і функціонування інклюзивно-ресурсних центрів області.

6. Про передачу пам’ятних знаків Борцям визвольних змагань на баланс територіальних органів.

7. Про проведення заходів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2018 року.

За результатами проведення скайп – наради голова Миколаївської райдержадміністрації дав доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.