Голова райдержадміністрації Андрій Кос провів щотижневу апаратну нараду

Сьогодні, 16 квітня, голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос та голова районної ради Тарас Зубрицький провели нараду керівників відділів, управлінь та служб, що забезпечують життєдіяльність району.

На нараді було заслухано керівників структурних підрозділів та обговорено проблемні питання:

• про роботу комісії з детінізації заробітної плати доповіла начальник відділу економічної політики Маріанна Ланчевич;
  • про монетизацію пільг населенню в транспорті загального користування доповів заступник  начальника управління соціального захисту населення Зоряна Дутка;
  • про проведення заходів з недопущення спалювання сухої рослинності доповів завідувач сектору цивільного захисту Богдан Більський;
  • про використання земель сільськогосподарського призначення доповів начальник відділу агропромислового розвитку Ігор Кузьм’як.