Голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 11 лютого, голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:
1. Про виконання місцевих бюджетів за січень 2019 року.
2. Про стан подання заявок на участь у обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку.
3. Про організацію зустрічей з підприємствами-експортерами у районах.
4. Про збалансованість бюджетів обласних комунальних установ галузі охорони здоров’я.
5. Про реалізацію місцевих програм енергозбереження для населення у 2019 році.
6. Підсумки участі в програмах підтримки АПК з бюджетів усіх рівнів у 2018 році та затвердження програм підтримки з місцевих бюджетів у 2019 році.
7. Про результати виконання програм удосконалення та розвитку місцевих систем оповіщення у 2018 році.
8. Про розробку та затвердження програм створення місцевих резервів матеріально-технічних ресурсів.
9. Різне.
За результатами проведення скайп – наради голова райдержадміністрації Андрій Кос дав доручення керівникам управлінь, відділів РДА та районних служб щодо виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.