Голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 15 квітня, голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.
Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:
1.Про виконання Календарного плану впровадження місцевих систем оповіщення в районах та містах обласного значення
2.Про стан укладення декларацій щодо вибору лікаря з надання первинної медичної допомоги.
3.Про впровадження принципу добового балансування на ринку природного газу.
4.Про підготовку до відзначення 33 роковин Чорнобильської катастрофи у Львівській області 26 квітня 2019 р.
5.Про відвідування дітьми музеїв Львівщини.
6.Про проведені заходи неформальної освіти у районах Львівської області та профорієнтаційні екскурсії.
За результатами проведення скайп – наради голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос дав доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб щодо виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.