Галузева зустріч з бізнесом району щодо детінізації заробітної плати та підтримки підприємництва

За ініціативи відділу економічної політики райдержадміністрації                   4 липня 2018 року проведена галузева нарада із підприємцями району під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Лукомського.

У нараді взяли участь 15 суб’єктів господарювання,  які працюють у галузі ресторанного господарства.

Основна увага приділялась детінізації заробітної плати, перевагам задекларованої праці, відповідальності у разі виявлення фактів використання нелегальної праці.

У нараді взяли участь  начальник відділу обслуговування громадян сервісного центру ГУ Пенсійного фонду  України у Львівській області, начальник фінансового управління РДА, начальник Миколаївського відділення ДФС Стрийської  ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, директор районного центру зайнятості,  головний інспектор управління Держпраці у Львівській області, представник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.