Фольклорний ансамбль «Устрічани» взяв участь у ХV Міжрегіональному фестивалі-конкурсі “Пісні незабутого краю”

Вчора, 6 жовтня у м.Городку відбувся ХV ювілейний Міжрегіональний фестиваль-конкурс «Пісні незабутого краю», присвячений мистецтву депортованих етнічних українців.
У заході взяли участь і наші краяни – члени громадської організації суспільно-культурного товариства «Устріки».
Голова цього товариства Віктор Козоглодюк нагороджений Подякою та пам’ятною медаллю «75 років від початку примусового виселення українців з етнічних земель Закерзоння» за активну позицію в утвердженні історичної правди про примусове виселення етнічних українців у 1944-1951 роках.
Фольклорний ансамбль «Устрічани» цього ж товариства став дипломантом Міжрегіонального фестивалю-конкурсу «Пісні незабутого краю».
Тішимося і приєднуємось до привітань!