Фінальні ігри з футболу з нагоди Дня захисту дітей

Завершилися фінальні ігри традиційної першості серед юнацьких команд, яку з нагоди Дня захисту дітей щороку організовує Львівська територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» спільно з Федерацією футболу Львівської області.

У змаганнях на базі Миколаївської дитячо-юнацької спортивної школи у трьох вікових категоріях (2004 р.н., 2005 р.н. та 2006-2007 р.н.) загалом узяли участь 12 команд: колективи ДЮСШ м. Миколаїв, ДЮСШ «Буг» (Сокальський район), ДЮСШ «Луг» (Яворівський район), ДЮСШ «Авангард» (Буський район), «Юність» (Турківський район).
Турнір проходив в одне коло в кожній віковій категорії. Тривалість матчів – два тайми по 12 хвилин. У віковій категорії 2004 р.н. на майданчику грали 7 польових виконавців та воротар, а у вікових категоріях 2005 р.н. та 2006-2007 р.н. – 8 польових та воротар.
Підсумки футбольних баталій «Золотого колосу України»: 2004 р.н.: «Буг» – 9 очок, ДЮСШ Миколаїв – 4, «Луг» – 3, «Юність» – 0; 2005 р.н.: ДЮСШ Миколаїв – 9 очок, «Буг» – 4, «Авангард» – 3, «Луг» – 1; 2006-2007 р.н.: ДЮСШ Миколаїв – 7 очок, «Буг» – 6; «Авангард» – 2, «Луг» – 1. Команди, які посіли 1-3 місця, нагороджені медалями та кубками, колективи, що стали 4-ми, – грамотами. Юні футболісти також отримали м’ячі від Федерації футболу Львівської області.
Таким чином у липні цього року ДЮСШ Миколаїв (2005-2007 р.н.) та «Буг», Сокальський район (2004 р.н.) представлятимуть Львівщину на Всеукраїнських змаганнях Першості Громадської організації ВФСТ «Колос» із футболу серед дівочих та юнацьких команд у Скадовську Херсонської області.