Двоє осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування отримали житло

0

9 липня двом особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, вручили ключі та право власності від двохкімнатної квартири у селі Воля-Висоцька Жовківського району.
Про це повідомив начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис.
Слід зазначити, що діти є рідними братом та сестрою.
Із одержанням квартири дітей привітали голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, сільський голова села Добросин Галина Гец, сільський голова села Воля-Висоцька Анна Скіп, працівники районної служби у справах дітей. Освятив помешкання о. Лазар.
Квартира розташована на 2 поверсі 5-ти поверхового будинку. Складається із 2 житлових кімнат, кухні, коридору, санвузлу та балкону. Загальна площа квартири становить 49,2 м.кв., житлова – 26,0 м.кв.
Вартість квартири становить 575 000 гривень, з яких: 345 000 гривень – виділені з обласного бюджету, 100 000 гривень – із районного бюджету, 130 000 гривень – із бюджету Добросинської сільської ради.
Житло придбане у межах реалізації Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області на 2018 – 2020 роки та Районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Жовківському районі на 2019-2021 роки.

Поділитися.