Добровольців відзначили Лицарськими хрестами

0

Вчора, 14 березня, з нагоди Дня українського добровольця у Львівській національній філармонії відбулась церемонія нагородження «Лицарський Хрест Добровольця Львівщини».
Добровольців та усіх присутніх привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка.
“Ми повинні пишатися нашими воїнами, вірити і пам’ятати, що все недаремно. Наш прапор обов’язково майорітиме і у Луганську, Донецьку, у Сімферополі та Севастополі. Ми неодмінно переможемо”, – зазначив очільник області.
Під час заходу нагородили 20 добровольців з Львівщини, у т.ч. жителя нашого району Тараса Овсяника та посмертно нагороджено орденом “Лицарський хрест” Василя Кіндрацького.
Церемонія нагородження «Лицарський Хрест Добровольця» – це захід національного рівня, на якому вшановують добровольців з усієї України.
“Нам усім є кого згадати, ким пишатися і нагороджувати. Ми йдемо далі і у нас будуть втрати, але ми не зупинемося. І оце, що нас нагороджують, це дуже потрібно хлопцям, це визнання, щоб не зупинятися, а продовжувати почате і довести це до логічного завершення. Ми повинні пам’ятати, що у нас єдина ціль – перемога у цій війні”, – зазначив доброволець Володимир Регеша.
Організатори наголошують, що церемонія нагородження «Лицарський Хрест Добровольця Львівщини» відбуватиметься і надалі для того, щоб відзначити кожного Героя.

Поділитися.