До уваги мешканців району!

На виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 30 січня 2018 року № /0/5-186 „Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2018 рік” з 6:00 год. 05 вересня до 17:00 год. 06 вересня 2018 року відбудеться командно-штабне навчання з Миколаївською районною ланкою територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області за темою: “Дії органів управління та сил цивільного захисту Миколаївської районної ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області при виконанні заходів цивільного захисту з запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в екстремальних умовах мирного часу і особливого періоду та ліквідації їх наслідків”.

На навчання залучаються:
Керівний склад ЦЗ району, районна комісія з питань ТЕБ і НС, районна евакокомісія, штаб з ліквідації наслідків НС, сектор цивільного захисту райдержадміністрації, спеціалізовані служби ЦЗ району та їх формування, медичні та навчальні заклади району, комунальні підприємства.

У зв’язку з тим, що даний захід буде проводитись з навчальною метою прошу зберігати спокій

Завідувач сектору цивільного захисту Б.С.Більський