До уваги мешканців багатоквартирних будинків!

Райдержадміністрація інформує про початок роботи Програми ЄБРР IQ energy в напрямку фінансування енергомодернізації житла в багатоквартирних будинках з ОСББ. При підтримці ЄБРР один з партнерів програми IQ energy, ОТП Банк, розробив кредитний продукт для ОСББ, який спрямований на фінансування широкого спектру енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках, які включають теплоізоляцію огороджувальних конструкцій,модернізацію систем опалення, в т. ч. встановлення лічильників тепла, індивідуальних теплових пунктів, встановлення енергоефективних вікон та багатьох інших заходів.
Розмір компенсації для ОСББ по програмі IQ energy складає 40% від суми кредиту/інвестицій. Компенсація поширюється не тільки на обладнання та матеріали, але й на роботи з монтажу, та проектування, за умови фінансування інвестицій в рамках кредитних продуктів, що були отримані в банку-партнері програми IQ energy.
Інформація про умови Програми розміщена на веб-сайті www.iqenergy.org.ua/osbb. Консультації та роз’яснення для потенційних учасників Програми та стосовно співпраці за ел. адресою: osbb@iqenergy.org.ua та за телефонами: 044 290-91-90 офіс Програми IQ energy,
+38 050 465-22-14 Андрій Мельник,
+38 067 209-51-98 Віктор Маноха,
+38 050 356-67-25 Володимир Шимкін.