Діти зі сходу святкують Різдво на Миколаївщині

5 січня учнів шкіл №9 та №10 м.Бахмача Донецької області гостинно прийняли на Миколаївщині. Одним із перших – відпочинковий комплекс “Млин” у м.Миколаєві, де за смачною вечерею відбулося знайомство із учасниками поїздки та доведено програму їх перебування на період Різдвяних свят.

6 січня діти і їх керівник Савченко Артем Анатолійович гостювали в родинах с.Розвадів, приймали участь у приготуванні страв та бачили традиції Святого вечора.

З 7 на 8 січня вони перебували в родинах с.Дроговиж, колядували разом з місцевою дітворою.

Цікавою була зустріч з своїми однолітками з Кримського Луганської області, які на запрошення громадського формування “Миколаївська самооборона” також гостювали в нашому районі, і вже разом вони побували 8 січня у м.Львові, де відчулим  всю його святкову різдвяну атмосферу.

Смачною вечерею зустріч їх відпочинковий комплекс “Хап-Ок”, чому сприяло керівництвоТростянецької ОТГ.

Цікавий вертеп діти з Донецької та Луганської областей побачили у виконанні вихованців ДБСТ із с.Бортники Жидачівського району. Допізна лунали колядки та віншування.

Сьогодні для них запланована екскурсія в м.Трускавець з відвіданням вистави у дельфінації, а ввечері їх гостинно зустріне с.Більче Миколаївського району.