Детінізація заробітної плати – на контролі районної влади

0

15 березня перший заступник голови Миколаївської райдержадміністрації Ярослав Лукомський провів засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Під час засідання розглянуто питання детінізації заробітної плати та заслухано суб’єктів господарювання, у яких середня заробітна плата у січні 2019 року нижча мінімальної.
Проаналізовано суб’єктів господарювання, які декларують нульові або мінімальні зобов’язання з акцизного податку з реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів за січень 2019 року.
Також проаналізували звітність страхувальників щодо кількості працівників із заробітною платою меншою мінімального розміру згідно даних Пенсійного фонду України (доповіла з цього питання Надія Максимович).
Із запрошеними підприємцями проведено роз’яснювальну роботу, доручено здійснювати виплату заробітної плати у розмірі не нижче мінімальної, належно сплачувати акцизний податок та страхові внески до Пенсійного фонду.

Поділитися.