Детінізація заробітної плати – на контролі районної влади

5 липня голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос провів засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Під час засідання розглянуто питання детінізації заробітної плати та заслухано 5 суб’єктів господарювання, у яких середня заробітна плата у травні 2019 нижча мінімальної.
Також заслухано суб’єктів господарювання, які мають заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску та платежів до Пенсійного фонду України (відповідно до листа Головного управління ПФ України у Львівській області від 24.04.2019 № 1100/05-71).
Комісія проаналізувала стан сплати акцизного збору у розрізі місцевих рад та провела аналіз діяльності і сплати по с/г господарствах (розпорядження ГУ ДФС у Львівській області від 17.05.2019 № 411-р «Про організацію проведення операції «Урожай».
Із запрошеними підприємцями проведено роз’яснювальну роботу, доручено здійснювати виплату заробітної плати у розмірі не нижче мінімальної та належно сплачувати єдиний соціальний внесок та платежі до Пенсійного фонду України.