Детінізація заробітної плати – на контролі районної влади

14 червня перший заступник голови Миколаївської райдержадміністрації Ярослав Лукомський провів засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Під час засідання розглянуто питання детінізації заробітної плати та заслухано результати діяльності 8 суб’єктів господарювання, у яких середня заробітна плата у квітні 2019 нижча мінімальної.
Також заслухано суб’єктів госпродарювання, які мають заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску та платежів до Пенсійного фонду України (згідно з листом Головного управління ПФ України у Львівській області від 24.04.2019 № 1100/05-71).
Із запрошеними підприємцями проведено роз’яснювальну роботу, доручено здійснювати виплату заробітної плати у розмірі не нижче мінімальної та належно сплачувати єдиний соціальний внесок та платежі до Пенсійного фонду.
Щодо розрахунків із Пенсійним фондом України доповіла начальник відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України Н.Д.Максимович.
Під час засідання комісія також розглянула розпорядження ГУ ДФС у Львівській області від 17.05.2019 № 411-р «Про організацію проведення операції «Урожай» (доповів І.Р.Лазорко).