Делегація району взяла участь в урочистих заходах з нагоди Дня працівників сільського господарства у м.Львові

Делегація від Миколаївського району, очолювана начальником відділу агропромислового розвитку РДА Євгеном Кузьм’яком взяла участь в урочистих заходах з нагоди Дня працівників сільського господарства, що відбулися у м.Львові 15 листопада.

Напередодні професійного свята, аграріїв Львівщини привітала заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос – Ворончук.

«Хлопці на Сході захищають наші кордони від ворога, а Ви своєю самовідданою працею доводите, що українська земля зростила і справжнього воїна, і справжнього господаря», – зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Також, працівників галузі з професійним святом привітала т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Гончаренко. Яка зазначила, що саме аграрії завдяки своїй праці забезпечують добробут і благополуччя нашого народу, гарантують продовольчу безпеку країни, її стабільність і впевненість у майбутньому. Завдяки працівникам сільського господарства українці споживають якісні продукти.
Людмила Гончаренко висловила слова вдячності аграріям за нелегку та потрібну всім нам працю.

Опісля, за багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у виробництві сільськогосподарської продукції та з нагоди професійного свята представників галузі нагородили Подяками Львівської обласної державної адміністрації.
З Миколаївського району Подяки отримали Скобліков Євген Вікторович (ТзОв “Терра Нова Агро”) та Мисак Мар’ян Богданович (СФГ “Галичанка”).
Грамотами Департаменту АПР ЛОДА нагороджені М.М.Пурій, П.С.Фітьо, М.Я.Охабський.

Окрім того, в межах святкування відбулась виставка, на якій райони області представили експозиції з продукції місцевих сільськогосподарських виробників.