Делегація молоді Миколаївського району взяла участь у святкувані Дня молоді

24 червня, Львівська обласна державна адміністрація спільно з громадськими організаціями області, за підтримки Міністерства молоді та спорту України організовала цьогорічне свято у парку «На валах» (сквер напроти Львівської ОДА, вул. Винниченка, 18) наповнене різними локаціями та активностями – мокрий волейбол, битва «на купинах», надувний скеледром та змагання в інтелектуально-розважальній грі «Mind Game».

Функціонувало дитяче містечко, еко-бібліотека, майстер-класи та лекторій. Для любителів – справжній 3D принтер і робототехніка, які можна побачити в дії.

Для любителів подорожей тривав фестиваль культур та локація «Мандрівні історії». А для тих, хто завжди мріяв відчути себе скаутом, навчитись виживати в умовах дикої природи, готувати їжу в казанку, – пластове містечко.

А ще під час святкування відбувся розіграш подорожі в Будапешт і Відень та інших подарунків. Також зможна зафіксувати приємні спогади з Дня молоді і миттєво отримати надруковані світлини завдяки фотобоксу.

Вечірня програма включала в себе виступи музичних гуртів та нічний кіноперегляд просто неба.

Довідково:

День молоді – свято, яке відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94 «Про День молоді».