Делегація Миколаївського району вшанувала жертв села Сагринь, що було спалене в березні 1944 року

8 липня, відбулось вшанування пам`яті жертв невинно закатованих українців села Сагринь,(Польська Республіка) що було спалене в березні 1944 року. Від  рук відділів Армії Крайової та Батальйонів хлопських загинуло, за різними даними, від 300 осіб (дані Інституту націнальної пам’яті Польщі) до 800 осіб (українські історики).

У межах вшанування відбулось офіційне відкриття Меморіалу пам’яті українців, які загинули у  селі Сагринь Люблінського воєводства у Польщі.

Понад дві тисячі учасників спільно помолилися за загиблими українцями в Турковицькому Свято-Покровському православному монастирі.

Опісля, українці  з Волинської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської областей та Об’єднання українців у Польщі поклали квіти та лампадки до  Меморіалу.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

Від Миколаївщини участь у заходах взяли представники районної ради, райдержадміністрації та громадських організацій.