Бережіть тепло та гроші

0

У рамках реалізаціїобласної Програми енергозбереження для населення на
2013 – 2016 роки розроблено ефективний механізм стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів. Суть цього механізму полягає в тому, що обласний бюджет відшкодовує позичальникам 15 відсотків річних у національній валюті за кредитами, отриманими на заходи з енергозбереження та 20 відсотків за кредитами, отриманими на заходи, орієнтовані на використання альтернативних до газу джерел енергії. Цікава пропозиція для осіб, яким призначено субсидію– для них розмір відшкодування складає 70 %.

Відшкодування відсотків за кредитами здійснюється на впровадження таких енергозберігаючих заходів:

–     утеплення стін будинків, підлоги, горищ та дахів -15%;

–     встановлення рекуператорів тепла – 15%;

–     встановлення та заміну вікон, вхідних дверей та віконно-балконних конструкцій – 15%;

–     встановлення та реконструкцію електроопалення за енергозберігаючими технологіями – 15%;

–     встановлення та реконструкцію індивідуальних систем опалення, у тому числі альтернативних до природного газу – 20%.

Відшкодування відсотків здійснюється на підставі генерального договору про співробітництво між головним розпорядником коштів обласного бюджету, передбачених на фінансування заходів з енергозбереження, та кредитно-фінансовою установою.

В рамках даної Програми на території Миколаївського району працюють дві  кредитно-фінансові установи: Відділення філії «Ощадний банк» м.Миколаєва та Кредитна спілка «Вигода».

Запрошуємо населення Миколаївщини скористатися можливістю зекономити тепло і гроші та звернутися безпосередньо до кредитно-фінансових установ району.

 

Райдержадміністрація

Поділитися.