Арена Львів прийняла велике спортивне дійство пам’яті легендарного тренера Андрія Баля

У межах футбольного свята на полі стадіону Арени Львів зірки київського «Динамо» разом, на честь видатного тренера Андрія Баля, зійшлись у товариських матчах з його друзями та колегами, зірками і партнерами фестивалю Leopolis Jazz Fest.

Юні футболісти Новороздільської ДЮСШ, Роздільської ЗОШ та 100 дітей віком від 6-10 років одночасно зіграли на Арені Львів з гравцями команди Київського «Динамо».

Футбольне свято відвідали представники Миколаївської райдержадміністрації Віктор Козоглодюк, Іван Наконечний та голова оргкомітету(депутат районної ради) Ігор Мартинюк.

Вручення кубків та медалей провів міський голова Андрій Садовий, який разом з депутатським корпусом започаткували проведення свята на честь легендарного тренера Андрія Баля .

Довідка

Андрій Баль — уродженець смт. Розділ, Миколаївського району.Видатний український футболіст та тренер. Майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту. Володар Кубка Кубків УЄФА, чотириразовий чемпіон СРСР; срібний призер Чемпіонату Європи з футболу 1988 р.; бронзовий призер Олімпійських ігор 1980 року, учасник чемпіонатів світу 1982 та 1986 років.