Анонс

0

9 квітня в Народному домі смт Щирець Пустомитівського району відбудеться черговий захід проекту «Герої поміж нас. Небесна Сотня». Вшануємо Героя Небесної Сотні, Героя України Богдана Ільківа, а також загиблих героїв АТО Тараса Кончевича та Олега Клима, які проживали в Щирці. На захід запрошено родини Героїв Небесної Сотні Львівщини, родини загиблих в АТО, представників духовенства, влади та громадськості. Участь візьмуть: рідні, однокласники героїв, учасники Революції Гідності та АТО – ООС, учні та педагоги шкіл. Буде презентовано виставку Музею визвольної боротьби України «Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини». Початок о 13:00 год.
Організатори: департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, Музей визвольної боротьби України, Щирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 імені Героя України Богдана Ільківа, Щирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2, Щирецька дитяча музична школа.

Богдан Іванович Ільків (3 липня 1962 року – 22 лютого 2014 року) .
Народився та проживав у смт Щирець Пустомитівського району. Закінчив залізничний технікум, працював машиністом автодрезини. Виховував двох доньок. Брав активну участь у житті церковної громади.
«Уперше Богдан Ільків поїхав на Майдан 11 грудня, — розповідає сестра Оксана Ніконова. — Він дуже перейнявся духом, який там панував. Після цього був у Києві ще три рази. Кожного разу їхав до столиці на п’ять днів, у вільний від роботи час. Богдан у Києві брав участь в охороні барикад та нічних патрулюваннях міста як член Стрийської сотні Самооборони. Він дуже хвалив своїх побратимів, змальовував героями медиків та інших учасників, тільки не себе». Був поранений 20 лютого 2014 року, на Майдані у Києві. Помер 22 лютого 2014 року у 17-й столичній лікарні. Похований у Львові на Личаківському цвинтарі на Алеї Героїв.
Родина: мати Ільків Ганна Іванівна, дружина Ільків Ольга Володимирівна, дочки Наталія та Марія, сестра Ніконова Оксана Іванівна.

Кончевич Тарас Григорович (28 жовтня 1979 – 9 лютого 2015).
Капітан медичної служби Міністерства внутрішніх справ України. Закінчив Львівський медичний університет імені Данила Галицького, працював головним лікарем Звенигородської лікарні. Займав активну життєву позицію, заступник голови Щирецької первинної організації партії «УДАР». У вересні 2014 року добровольцем вирушив до зони бойових дій, лікар 7-го батальйону військової частини № 3002 Національної гвардії України. Зазнав поранення, на початку 2015-го поїхав на фронт вдруге. Загинув у зоні АТО поблизу села Логвинове. Похований у Львові на Личаківському цвинтарі.
Родина: батьки, дружина Кончевич Світлана, двоє дітей.

Клим Олег Іванович (28 червня 1976 – 19 липня 2014).
Солдат Збройних сил України. Доброволець, оператор протитанкового взводу 95-ої окремої аеромобільної бригади. Народився на Дніпропетровщині, за освітою юрист. Частину життя провів у Тернопільській області, з 2009 року проживав у Щирці. Займався адвокатською діяльністю. 19 липня 2014-го загинув у бою під Лисичанськом. Похований у Щирці. Односельці згадують Олега Клима як доброго господаря, порядну людину та ревного християнина.
Родина: дружина Клим Мирослава, дочка Ольга (школярка).

Поділитися.