Анонс

0

У п’ятницю, 2 листопада 2018 року у м. Миколаєві відбудеться тренінг для представників Миколаївського та Жидачівського районів у межах проекту «Вчимося запроваджувати соціальне замовлення на місцевому рівні». Проект реалізовується благодійною організацією «100% життя» м.Львів» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.
Спікери заходу:
Олена Чемерис – асистент проектів БО «100% життя» м. Львів»
Василь Рудань – експерт з моніторингу закупівель БО «100% життя» м. Львів»
Олег Гамлій – фінансовий менеджер БО «100% життя» м. Львів»
Час: 14:30 год.
Місце: Миколаївська районна державна адміністрація, м. Миколаїв, вул. Володимира Великого, 6.
Під час тренінгу будуть детально розглянуті види та класифікація соціальних послуг, нормативне обгрунтування їх надання згідно чинного законодавства, методологія вибору надавача соціальних послуг та дослідження потреби у них в рамках конкретних територіальних одиниць. Учасникам тренінгу буде надана інформація про БО «100% життя» м. Львів», яка є національним лідером у впровадженні соціального замовлення та розглянуті успішні кейси залучення фінансування на надання соціальних послуг потребуючим з місцевих бюджетів.
Нагадуємо, що цей проект є переможцем конкурсу для громадських організацій в межах Реалізації програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства на 2018-2020 роки у 2018 році.

Поділитися.