Відкриття асфальтного заводу на Миколаївщині

0

Голова Миколаївської райдержадміністрації Тарас Оприск у середу, 17 травня, взяв участь в урочистому відкритті нового асфальтного заводу ТзОВ “Алов”, що створений за участі азербайджанського інвестора.
Участь у відкритті взяли Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Худієв Азер Худаяр Оглу та виконуючий обов’язки Голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Гримак та заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк. Гостями урочистості були депутат Львівської обласної ради Микола Седіло, голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький, діючий голова Розвадівської сілької ради Юрій Шух та заступаючий на посаду голова Розвадівської сільської ради Розвадівської ОТГ Роман Сидор.
«Станом на сьогодні Львівщина – лідер використання публічних коштів на ремонт та будівництво доріг в Україні, – зазначив виконуючий обов’язки Голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак. – Львівщина – гарний приклад співпраці між бізнесом, облдержадміністрацією, різними рівнями влади та службами, що відповідають за ремонт та будівництво доріг, у тому числі Укравтодор».
Заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак зазначила, що відкриття заводу – це нові можливості для реалізації стратегічних планів і розвиток Львівщини у дорожній галузі.
ТзОВ “Алов” володіє 39 одиницями високотехнологічого обладнання та важкою технікою серед яких віброкатки, фрези, самоскиди, виробниками яких є європейські приладобудівні та машинобудівні підприємства.

Довідка!
Асфальтний завод ТзОВ “Алов” є масштабним і складним проектом з інвестиціями на суму приблизно 7 млн євро в українську промисловість. Загальна площа підприємства: 18 гектарів. Потужність виробництва швейцарсько-італійського заводу Amman: 180 тон асфальту в годину. Запуск заводу дасть можливість на початку забезпечити робочими місцями 100 працівників у Львівській області з подальшим збільшенням кількості робочих місць, пов’язаних з нарощуванням об’ємів виробництва. На сьогодні середньомісячна заробітна плата на підприємстві складає 6 000 грн.

Поділитися.